Google Website Translator

sobota, 22 września 2012

KOLEJNE ZMIANY NA BLOGU

Zapewne niektórzy z was zauważyli zmiany na blogu - niesamowite jakie cuda może działać odrobina wolnego czasu w weekend! Tak czy tak, z najważniejszych rzeczy zmienił się header bloga oraz powstała strona fejsbukowa "Nauki, rzeczy ludzkiej" (by być z wami zupełnie szczerą, rozważam nawet zmianę nazwy bloga, ale o tym będzie innym razem). Zachęcam was szczególnie do "polubienia" tej strony, bo da wam to nie tylko bieżący dostęp do tego, co się dzieje na blogu, ale również do wielu innych nowinek i dyskusji (czy śmiesznych zdjęć związanych z nauką, co nie jest bez znaczenia!). Naturalnie, z wielką radością witam wszelkie komentarze dotyczące zmian czy waszych sugestii co do dalszej modernizacji bloga!

2 komentarze:

  1. Facebook zdaje się jest po prostu kolejnym (tymczasowo) modnym kanałem dystrybucji treści. Osobiście blog subskrybuję przez kanał RSS i pomimo dostępu do pełnej treści, często wpadam na bloga żeby coś skomentować albo wskazać ortograficzny błąd. :-) Więc ja bym prosił tylko o więcej treści. Cała reszta nie ma większego znaczenia.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No cóż, "cała reszta nie ma większego znaczenia", dla kogoś, kto już o blogu wie :) Domyślam się, że nie niewielu twoich znajomych wie o tym, że subskrybujesz tego bloga ;) poza tym, kanał FB ułatwia mi wiele rzeczy, choćby dzielenie się ciekawym komentarzem/artykułem czy choćby zabawnym rysunkiem. Ale w jednym się na pewno zgadzamy: również ja sobie życzę więcej treści na tym blogu, bo to będzie oznaczać, że mam więcej wolnego czasu :) póki co, najnowszy artykuł będzie czekał na wszystkich już jutro rano!

      Usuń